İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

lohusasİparisi.com'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde ARAS KARGO ''2328354551101'' Anlaşma Numarası ile gönderici ödemeli olarak iade yapabilirsiniz.

İade süresi dolan, etiketsiz, yıkanmış kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin ve Sütyen,Atlet,Korse, Külot gibi iç giyim ürünleri, kişiye özel hazırlanan bebek ürünleri ve Sipariş üzerine oluşturulan tac ve terlik modellerinde kesinlikle  iade ve değişimi kabul edilmeyecektir.

Ürünler lohusasiparisi.com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra ürün bedelleri 3 iş günü içerisinde iade edilir. Tarafımızdan iade yapıldıktan sonraki yansıma süreci tamamen bankanıza bağlıdır ve lohusasiparisi.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için 0530 240 27 77 Müşteri hizmetlerini arayabilir veya E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

Email: [email protected]

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU. NE YAPMAM GEREKİYOR?

lohusasiparisi.com'dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde lohusasiparisi.com Müşteri Hizmetleri 0530 240 27 77 ile temasa geçerek, kargo ücreti ödemeden iade edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR